O Firmie

Care-Transport to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Wieloletnie doświadczenie w branży TSL sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania i sprostać wyzwaniom stawianym przez naszych Klientów. Profesjonalizm, najwyższa jakość i rzetelność spowodowały, że Care-Transport stało się liderem na rynku usług transportowych i logistyczno-spedycyjnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu transportu drogowego, lotniczego, ale również morskiego. Obsługujemy przedsiębiorstwa ze wszystkich sektorów gospodarki, zarówno w skali mikro, jak i makro. Oferujemy profesjonalne usługi transportowe oraz logistyczno-spedycyjnie na terenie Polski i całej Europy. Dysponujemy rozbudowanym i nowoczesnym taborem dostosowanym do transportu różnego rodzaju towarów.

Naszymi znakami rozpoznawczymi są rzetelność, wiarygodność i profesjonalizm. W zakresie usług transportowych i spedycyjnych jesteśmy niezawodni, dzięki czemu cieszymy się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju i za granicą. Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Odpowiadamy na potrzeby, dbając przy tym o najwyższą jakość realizowanych usług.

Zaufaj naszemu doświadczeniu – zaufaj Care-Transport. Wybierając naszą firmę mogą być Państwo pewni, że Państwa zamówienie zostanie zrealizowane na czas. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z organizacją transportu.

Care-Transport to gwarancja profesjonalnej obsługi, skuteczności i terminowości.